niedziela, 6 maja 2018

#Łaciate ogłoszenie honorowe!

Cześć!
Stwierdziłam, że warto tutaj zajrzeć, ponieważ ostatnio myślałam trochę nad tym blogiem, wspominałam dawne czasy i zastanawiałam się, czy warto zrobić wielką reaktywację tegoż bloga! Dajcie mi znać, co o tym myślicie i czy Waszym zdaniem jest to dobry pomysł. :)

_________________________________________________________________________
Bardzo się cieszę też na Targi Książki w Warszawie,na które wybieram się razem z Damianem w celu przygotowania dla Was relacji w postaci wideo, która pojawi się na kanale. Co byście powiedzieli na męsko-damski vlog z Targów? Mam też pomysł, by zrobić z Damiana współautora tego bloga. To mogłoby być bardzo ciekawe doświadczenie blogować razem jako "Dziewczyna i chłopak". Może nie wszystko wyjdzie nam na opak, a przynajmniej ja mam taką nadzieję. :)

Do zobaczenia na Targach! :)

Misia x


2 komentarze:

  1. Bardzo fajny pomysł, jak najbardziej popieram! Ten blog jest duż fajniejszy, niż modna kultura (chociaż tam też zaglądam) :).
    Powodzenia! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie mogę się doczekać, aż tutaj wrócisz (wrócicie?). Mam jednak prośbę, nie wiem, czy naprawdę to Ci się podoba, nie oceniam, ale nie widzisz, ze wygląd strony pozostawia wiele do życzenia?

    OdpowiedzUsuń