czwartek, 30 kwietnia 2015

#Łaciate podsumowanie KWIETNIA.

!Kwietniowy Stosik Krówki!
   Kwiecień jako bardzo pogodny, wiosenny miesiąc przyniósł mi wiele książkowych zaskoczeń (w dobrym tego słowa znaczeniu). 

   Będąc na zakupach w Biedronce wraz z przyjaciółką wypatrzyłam sobie książkę Tony'ego Parson'a noszącą tytuł "Druga szansa"

   Pozostając w temacie moich przyjaciół - dwie moje przyjaciółki miały okazję być na II Warszawskiej Wymianie Książkowej, która miała miejsce 18 i 19 kwietnia i przywiozły mi świeże zdobycze, czyli kolejno:
 • "Ostrożnie z miłością" - Diane Stingley
 • "Najdłuższa podróż do domu" - John Grogan
 • "Chciałbym, żeby ktoś gdzieś na mnie czekał" - Anna Gavalda
   Ponadto w ramach łatwiejszej nauki języka angielskiego zaopatrzyłam się w kultową książkę Johna Green'a, którą już miałam okazję dla Was recenzować, a jest nią oczywiście "The fault in our stars", czyli historia Gusa i Hazel. 

   W kwietniu przyszły do mnie również książki takie jak:
 • "Robert i Róża" - Małgorzata Klunder
 • "Ogród Księżycowy" - Agnieszka Krawczyk
   Z czego tą drugą wygrałam w konkursie organizowanym przez stronę "Książka zamiast Kwiatka", wydawnictwo Filię oraz autorkę Agnieszkę Krawczyk. 

   W ramach konkursu, który znalazłam na blogu http://nietypowerecenzje.blox.pl/html, prowadzonym przez Panią Agnieszkę Krizel otrzymałam e-booka "Tylko przy mnie bądź", którego właśnie dzisiaj poddaje lekturze. :)

   Podsumowując moją pracę i osiągnięcia minionego miesiąca, udało mi się nawiązać współpracę z wydawnictwem e-bookowo.pl, od którego otrzymałam następujące e-booki:
 • "Jeszcze się spotkamy" - Iwona Sablewska
 • "Rajland" - Rajmund Czok
 • "Życie jak scenariusz" - Anna Kenig-Kacperska

   W kwietniu uzupełniłam zbieraną przeze mnie kolekcję książek Lucy Moud Montgomery o kolejny tom "Złocistą drogę" oraz zaczęłam zbierać nową serię książek wydawnictwa Literackiego, która obejmuje wszystkie powieści Katarzyny Michalak, a na zdjęciu możecie ujrzeć tom pierwszy, czyli "W imię miłości".

   To chyba na tyle, miejmy nadzieję, że maj będzie jeszcze bardziej obfitym miesiącem w nowe historie, które będą ozdabiać moje życie i półkę. :)

Misia.

3 komentarze:

 1. Woow, niezłe zbiory :D
  Widzę, że czytnik e-booków w końcu Ci się przydał, hahah.
  Kinga i ja byłyśmy na II, a Ty już się szykuj na III! :D
  Do zobaczenia wa wtorek! :)
  /pstronk

  OdpowiedzUsuń
 2. Yyyyy zapomniałaś o drugiej części Ani.... ;) Majowy będzie lepszy! :*

  OdpowiedzUsuń