niedziela, 18 października 2015

#PAŹDZIERNIKOWY EpikBox!!!

Hej, Kochani!

Parę minut temu otworzyłam mojego EpikBoxa i już wiem, że warto było czekać od sierpnia na drobiazgi w nim zawarte! Zapewne większość z Was nie wie, o czym ja w ogóle plotę, ale już wyjaśniam.
Za granicą jest organizowane wiele różnych akcji wspierających czytających oraz mobilizujących ludzi do sięgania po książki. EpikBox to próba pokazania, że Polacy również czytają, gdyż w świecie jak i między ludźmi utarło się przekonanie, że „papier” jest dla nudziarzy, przecież istnieją ekranizacje i audiobooki, po co więc męczyć oczy?
Ideą tego projektu jest łączenie tych niewielu, którzy czytają. O dziwo, z każdym nowym pudełkiem fanów przybywa. Sama skusiłam się na drugą odsłonę, po przeczytaniu kilku rekomendacji w Internecie i uważam, że dobrze zrobiłam! Jako typowy mol książkowy uwielbiam wszelkie gadżety związane z moim hobby i pod tym kątem nie zawiodłam się na zdobyczach wyciągniętych z EpikBoxa. Mianowicie znalazł się tak kubek z napisem „Professional bookworm”, biała herbata, zakładki do książek, ołówki z napisem „I love books” oraz notes „Moje mini recenzje”, który polecam każdemu recenzentowi czy blogerowi książkowemu. Ponadto w każdym pudełku można znaleźć książkę z gatunku Young adult, która jest wybierana z pośród najbardziej oczekiwanych premier  według portalu bookgeek.pl, co jest naprawdę fajne! W październikowym pudełku znalazłam „Restart” Amy Tintery, jestem tej książki bardzo ciekawa!


Każdy EpikBox zawiera:
-  Jedną powieść z nurtu YoungAdult. Każda książka z Twojego EpikBox, to gwarancja mile spędzonego czasu. Twoja przyszła lektura jest wybierana spośród najlepszych i najbardziej wyczekiwanych nowości z ostatnich 36 dni przez redaktorów BookGeek.pl;
 Od 3 do 5 książkowych akcesoriów (torby, plakaty, zakładki,  kubki, przypinki itp.);
-  Osobistą notatkę od jednego z redaktorów BookGeek.pl (bądź gościa) wyjaśniającą, dlaczego warto jak najszybciej przeczytać powieść, którą znalazłeś w pudełku;
-  Ekskluzywne materiały i bonusy.

(Informacje z oficjalnej strony sklepu EpikBox – www.epikbox.pl)

Bardzo się cieszę, widząc, że Polska stara się rozwijać kulturowo, kładąc nacisk na czytelnictwo, gdyż podług innych krajów wypadamy kiepsko, co  jest smutne i musimy teraz nadrabiać straty.
Trzeba jednak przyznać, że w wielu miastach powstały już specjalne biblioteczki przy przystankach autobusowych lub w parkach, które cieszą się popularnością, choć i wiążą się z nieuczciwością naszych rodaków, którzy potrafią sobie książki przywłaszczać. Przez takie osoby ten pomysł traci, lecz jak wiadomo, nie wszystko można przeskoczyć i ten problem raczej pozostanie w naszym kraju już na zawsze.
Nie możemy jednak pozwolić, by czytelnictwo w Polsce kompletnie upadło, więc popierajmy takie akcje jak EpikBox, które są skierowane do młodych ludzi. Nie zawiedziecie się na tym pudełku, gwarantuję Wam i będziecie mieli wiele zabawy przy otwieraniu! J

„... szukacie pudełka pełnego skarbów, które odzwierciedli, co wam w duszy gra? Jeśli tak, to trafiliście w dziesiątkę!” - www. epikbox.pl

Misia.

5 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się ta akcja i zastanawiam się nad kupnem kolejnego boxa. Daj znać, jak dodasz recenzję tej książki !

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziś na instagramie widziałam zdjęcie epicboxa i zainteresowałam się, a teraz czytam o tym u Ciebie :) super pomysł, może sama się skuszę! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Po raz kolejny nie załapałam się. Teraz zostaje mi tylko czekać na kolejną odsłonę (jeśli się nie mylę, to styczniową). Tym razem nie mogę pozwolić, by takie cudowności przeszły mi koło nosa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już zdecydowałam, że w styczniu zamawiam własnego EpikBoxa!! ^^

  Pozdrawiam :*
  ksiazki-mitchelii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale świetne :) Szkoda że o tym zapomniałam i nie kupiłam :(
  Aha, i nominowałam Cię do "Albo albo tag", mam nadzieję, że Ci się spodoba i że go wykonasz. Pozdrawiam :)
  http://czytam-pisze-recenzuje-polecam.blogspot.com/2015/10/albo-albo-tag.html

  OdpowiedzUsuń