niedziela, 7 czerwca 2015

#Wyniki łaciatego konkursu!

Czytelnicy krówki!

   Po wielkich dylematach i sporach z samą sobą wybrałam dwójkę zwycięzców. Wszystkie prace były wspaniałe i pomysłowe, jednak te dwie skradły mi serce od razu. W ramach rekompensaty za trud włożony w wykonanie zadania opublikuję tu wszystkie prace. :)
   Mam nadzieję, że Wam się spodobają.

Wygrywają!
Kinga Dobrowolska

Patrycja Łupińska
Pozostałe prace:
Jarosław Jaworski


Iwona Jaworska

Paulina Nitek

   Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w pierwszym oficjalnym konkursie z krówką i mam nadzieję, że w następnym też weźmiecie udział! :)
   Droga Asiu, Twoja praca przyszła po czasie, a nawet gdybym chciała ją wstawić, to nie mogę, ponieważ zdjęcie mimo dobrego pliku ładuje się do góry nogami.  
   Trzymajcie się ciepło.

Misia.

6 komentarzy:

 1. Ta no wiem, bo jakoś telefon mi przestawił, a była 14.57 i musiałam wysłać, a nie miałam czasu na edytowanie xD
  No i gratuluję zwycięzcom, Kinga serio ukryła, bo na pierwszy rzut oka się nie dopatrzyłam haha, a Patrycja miała super pomysł i wykonanie no i mega obie prace. :D
  /pstronk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ja otrzymałam pracę w odpowiedniej wersji, lecz jak wstawiam to się przekręca, a próbowałam nawet w Paintcie obracać. Przykro mi.

   Usuń
 2. Naprawdę dziękuję! <3 Ja na Twoim miejscu nie potrafiłabym wybrać tych dwóch... Pati i Paulina miały naprawdę oryginalne pomysły! *.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kinga, uwierz mi, nie zajęłoby mi to tak długo, gdybym nie walczyła ze sobą. Wszystkie prace były naprawdę dobre i zaskakujące, według mnie, lecz liczy się również wykonanie i to, ile ktoś na to poświęcił, jak się zaangażował w pracę itp. :)

   Usuń
 3. Ta rączka to ciut przydługa mi wyszła haha! Bardzo mi miło :) Kinga, na pierwszy rzut oka nie ogarnęłam, że tam jest ukryty ten napis haha!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę bardzo, Pati. :) Należało Ci się! Ach! Te 5 minut przed końcem! :*

   Usuń