poniedziałek, 13 lipca 2015

#Łaciata informacja prasowa!

Anne Bishop - Srebrzyste Wizje 

( INNI TOM III)


Tytuł: Srebrzyste wizje, Inni – tom trzeci

autor: Anne Bishop

wydawnictwo: INITIUM

oprawa: miękka ze skrzydełkami

liczba stron: 512

premiera: 05-06-2015

e-book: tak

Inni uwolnili więzione przez ludzi cassandra sangue, nie zdając sobie sprawy z tego, jak poważne konsekwencje będzie to miało dla wieszczek. Tym delikatnym istotom grozi teraz podwójne niebezpieczeństwo – ze strony ludzi, którzy dla swoich niecnych celów chcą kontrolować ich przepowiednie, ale też ze strony ich samych. W tej sytuacji Simon Wilcza Straż, zmiennokształtny przywódca Innych, zmuszony jest prosić o pomoc Meg Corbyn, wystawiając ją na wielkie ryzyko.

Meg nadal walczy z uzależnieniem od euforii, która pojawia się przy wygłaszaniu przepowiedni. Wie, że za każdym razem, gdy sięga po brzytwę, igra ze śmiercią, jednak jej wizje są dla Simona jedyną szansą na rozwiązanie konfliktu. Wrogowie Innych za Atlantikiem rosną w siłę, a działania fanatycznego ruchu w Thaisii zaczynają zagrażać Dziedzińcowi.
Fragmenty recenzji
Szykujcie się na wspaniałą przygodę! Czas ponownie odwiedzić Namid, fantastyczny świat stworzony przez Anne Bishop, i poznać dalsze losy niezwykłych bohaterów. Przed Wami następny tom nowego cyklu opowiadającego o alternatywnej Ziemi zamieszkanej przez wyjątkowe istoty. Bishop po raz kolejny sprawia, że oczekiwanie na ich dalsze perypetie jest dla czytelnika największą próbą!
-       RT Book Reviews

W kolejnym tomie Bishop opowiada o tym wszystkim, co ukochałam w jej nowym cyklu. Nie zmieniłabym w tej książce ani słowa i już nie mogę się doczekać kolejnej części. Jeśli lubicie mroczne fantazje i starannie skonstruowane światy, jej powieści są właśnie dla was!
– bibliophiliaplease.com

Bishop ponownie zabrała mnie w podróż tak wciągającą, że z żalem przeczytałam ostatnią stronę.
-       smexybooks.com

Anne Bishop − autorka bestsellerów docenianych przez „New York Timesa”. Laureatka nagrody Williama L. Crawforda Memorial Fantasy Awards, przyznanej za trylogię Czarne Kamienie przez Międzynarodowe Stowarzyszenie na rzecz Fantastyki w Sztuce. Mieszka i tworzy w Nowym Jorku.

   Nie mogę się doczekać momentu, gdy będę trzymać w dłoniach te 512 stron błogiego szczęścia zamkniętego pod okładką! :)
#WaitingforSrebrzysteWizjeAnneBishop!

Misia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz