sobota, 12 września 2015

#Łaciaty Dzień Kobiety - KONKURS 53 komentarze:

 1. Waleczny wojownik to wojownik, który się nie poddaje, walczy do samego końca. Myślę, że powinien również szanować swojego przeciwnika, bo to ma duże znaczenie. Powinien być szlachetny i dobrze wychowany. Musi być ambitny i wytrwały w tym, co robi. Wytrzymały zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Mieć wielkie serce, być dobroduszny i widzieć sens w walce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Waleczny wojownik kojarzy mi się przede wszystkim z dwiema, ważnymi cechami; jest to odwaga i oddanie. Odwaga jest cechą, której potrzebuje każdy wojownik, ponieważ wojownikiem nie da się nazwać kogoś, kto ucieka gdzie pieprz rośnie, gdy robi się niebezpiecznie. Oddanie jest cechą, która powoli zanika. Nie raz i nie dwa mieliśmy do czynienia z wojownikami, którzy nie byli w stanie oddać swojego życia za innych. Wojownik powinien być też honorowy. Istnieje wiele typów wojownika, ponieważ wojownikiem możemy nazwać nawet samego siebie. Wtedy waleczny wojownik kojarzy mi się z determinacją, oddaniem, miłością oraz asertywnością.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolejność przypadkowa, wszystkie cechy są równie ważne :)
  Odwagą - by potrafił stanąć do walki mimo strachu
  Zdolnościami przywódczymi, charyzmą - bo sam walczyć nie da rady, potrzebuje ludzi. Żeby mieć ludzi musi potrafić ich za sobą pociągnąć.
  Mądrością - by podejmować właściwe decyzje, w końcu od niego zależy życie wielu osób.
  Wytrwałością - walka może trwać długo, a on nie może poddać się w połowie, bo już mu się nie chce.
  Współczuciem - dla ludzi, za których walczy. Musi im współczuć i zrozumieć sytuację, w której się znajdują. Tylko wtedy może mieć poczucie celu i rozumieć o co właściwie walczy.
  Dumą, ale bez przesady - nic się nie stanie, jeśli poprosi o pomoc, ba to może przynieść tylko korzyść. Sam niewiele osiągnie.
  Pozdrawiam,
  Szara kawiarenka

  OdpowiedzUsuń