środa, 28 października 2015

#Łaciaty news!
Ed Sheeran Graficzna podróż – pierwsza autoryzowana biografia genialnego muzyka już za tydzień w księgarniach!
Obejrzyj film o kulisach powstawania książki Graficzna podróż Eda Sheerana https://youtu.be/X6sV72bIaB8
Graficzna podróż to pierwsza opowieść o drodze, jaką przebył muzyk stając się międzynarodową gwiazdą. Książkę wypełniają wspomnienia Eda, ilustracje stworzone przez Phillipa Butaha – przyjaciela Eda z dzieciństwa i artystę odpowiedzialnego za graficzną oprawę jego singli i płyt oraz wyjątkowe fotografie.
Na kartach Graficznej podróży Ed wspomina swoje pierwsze muzyczne doświadczenia, zdradza źródła inspiracji oraz szczegóły dotyczące swoich nagrań i koncertów – aż do wydania drugiego albumu „X”. Dzięki książce odkryjemy, co napędza Eda na ścieżce artystycznej wędrówki i jak radzi sobie z oszałamiającym sukcesem. Dowiemy się również, czego jego zdaniem potrzebuje każdy młody muzyk, by zaistnieć w branży.

Wspomnienia Eda, jedyne w swoim rodzaju portrety Phillipa Butaha i świetne zdjęcia – wszystko to sprawia, że Graficzna podróż jest wyjątkową książką poświęconą wyjątkowemu artyście.

1 komentarz:

 1. Nie czytam biografii, ale skomentuje, bo ładny wygląd bloga :) Dużo lepszy niż ten poprzedni. Co prawda ja bym bardziej wtopiła w tło nagłówka Twoje zdjęcie i książkę, ( kłuje w oczu "jeszcze-nie-grafika xd) żeby to jakoś wyglądało, ale i tak jest dużo lepiej niż wcześniej :D
  Pozdrawiam!
  Ruciakowa :)

  PS: W ostatnim poście u siebie umieściłam kilka wg m nie ciekawych książkowych cytatów. Może Cie zainteresuje?
  ruciakowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń