czwartek, 10 września 2015

#Łaciata recenzja ~ 46

"Fashonista. Modowy szkicownik" - Robyn Neild

"Fashonista" to naprawdę świetny modowy szkicownik dla początkujących, którzy chcą nauczyć się szkicować. Nie posiada on zbędnych do rysowania informacji i karmi nas tym, co najlepsze - nieograniczonym miejscem na rozwijanie wyobraźni i przelewanie jej na papier.
 
   Ten rodzaj zachęcania małych dziewczynek, nastolatek jak i dorosłych do tworzenia własnej odzieży, może przynieść w przyszłości owoce w postaci wielkich projektantów mody, a może nawet ludzi światowej sławy, kto wie? Czy to zbyt optymistyczne nastawienie z mojej strony? Cóż, sądzę, że nie. W końcu każdy projektant, którego ubrania teraz wyznaczają trendy i kosztują kosmiczne sumy od czegoś zaczynał, a "Fashonista" jest bardzo dobrym początkiem!
 
   Wiele rysunków, przepięknych rysunków, które każdy może sam dokończyć, tworząc coś innowacyjnego jest cudowne! Sam rozmiar tego "zeszytu przyszłego projektanta" nie odbiega od prawdziwych standardów szkicowników, gdyż ta książka ma kolosalny rozmiar, to jedna z największych książek na mojej półce! :)
 
   Szkicownik wydawnictwa Kaktus może być też dobrym pomysłem na oderwanie dziecka od komputera i zachęceniem go do rozwijania swoich talentów, bądź też odkrywania ich na wczesnym etapie. Niewykluczone, że to świetny sposób na rodzinną zabawę!
 
   Wszystkich rodziców zachęcam do tego, by kupili swoim dzieciom "Fashonistę", bo to naprawdę dobry szkicownik dla każdej małej projektantki, kolorowa okładka jest idealna jak dla dziecka i przyciąga wzrok - nawet mój. :P
 
   Polecam, polecam i jeszcze raz - polecam! :)
 
   A jeśli Wy chcecie zobaczyć moje rezultaty pracy z "Fashonistą" zapraszam do komentowania! :)
 
   Za książkę serdeczne podziękowania składam wydawnictwu "Kaktus". :)
 
 
Misia.
OCENA KSIĄŻKI:   6
 


2 komentarze: